fbpx
Astroizmir

Natal Harita Analizi

fgkinter

Yazılı Doğum Haritası Analizi

İsveçli psikiyatr ve düşünür Carl Gustav Jung astrolojiyi şöyle tanımlar; ‘’Her insan belli bir anda belli bir yerde dünya gelir ve tıpkı üzümünün yetiştiği toprağın ve fıçıya konulduğu yılın izlerini taşıyan bir şarap gibi, doğduğu zaman ve mekanın kalitesini kişiliğinde yansıtır.’’ Evrenin mimari tarafından oluşturulmuş eşsiz bir tasarımdır her insan; tıpkı eşi benzeri olmayan bir kar tanesi gibi… Astrolojik doğum haritası da bu kişiye özgü tasarımın iki boyutlu bir tasviri gibidir. Yani doğduğumuz yerin ve zamanın kalitesine bağlı olarak aldığımız özellikleri anlatan bir formüldür.

Astrolojik kişilik formülü kader değildir. Ama bu formülün verdiği eğilimler doğrultusunda gelişen tutumlarımız ve seçimlerimiz kaderimizi belirler.

Astrolojik öngörü ise, sistematik olarak vuku bulan gezegen etkilerinin, değişen yer ve zaman koşulları içinde, kişisel tasarımınız üzerine yansımalarını inceler. Eskilerin feleğin çemberinden geçmek dedikleri de zaten, kişinin zaman içindeki bu etkilere bağlı olarak geçirdiği dönüşüm halidir. Yani evren bize hem bir model sunar, hem de bu modeli daha iyi işletmek için ihtiyaç duyduğumuz dersleri bir sisteme bağlı olarak önümüze getirir.

Jung’la başlamıştık, yine Jung’la bitirelim. Büyük usta evrenin sistemini şöyle tanımlar;

Bir insanı eşsiz yapan başından geçenlerdir. Deneyimlerimiz, tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu bir modeli oluşturmak üzere hayatımıza girerler. Ve yaşam devam ettiği sürece bu parçalar, önceden belirlenmiş bir tasarıma uygun olarak birer birer yerlerine oturur.

Yazılı Natal analiz raporu, doğum haritanızı, genel kişilik özellikleri, sağlık, eğitim & kariyer, iç dünya & ilişkiler ve karma başlıkları altında aktarmaktadır. Bu çalışmayı yaparken kullandığım metod, bir kar tanesi kadar özgün olan kişisel tasarımınıza duyduğum saygıyı yansıtmaktadır; yapılan analizler standart tanımların yanyana konulmasına değil, haritanın içerdiği özgün formülün ortaya çıkartılmasına yöneliktir.

Yazılı Natal analizin yanında tercihen sunduğum 1 yıllık astrolojik öngörü, kısa ve orta dönemli astrolojik etkilerin yaşamınıza yansımalarını farketmenizi sağlar ve kararlarınızı alırken daha hazırlıklı ve özenli olmanıza yardım eder. Genel öngörülerin yanısıra, sizin için önemli olduğunu belirttiğiniz birkaç konudaki sorularınıza da, astrolojik tekniklerin sunduğu olanaklar ve etik kurallar çerçevesinde cevap verilebilir.

Ücret ve prosedür konusunda bilgi sahibi olmak için aşağıdaki alanı doldurarak benimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu

WhatsApp chat