fbpx
Astroizmir
Yeni Makaleler

Mutlu Yıllar Boğa

Sevgiliii BOĞAlarrr; musmutlu, bol aşklı….bol paralıı…bol sağlıklı yıllar dilerizzz… Gönlünüzden geçen her şey gerçek olup ayağınıza da takılsın… Sevgi sizde, aşk sizde , sabır sizde, para sizde ehh yanına bir de sağlık koyduk mu daha ne olsun…. Güzeli en güzel siz bilirsiniz, damak zevkiniz tartışılmaz, kim demiş size tutumludur diye…Sadece  parayı nerede harcayacağınızı iyi bilirsiniz…SAĞLIKLI MUTLU bir yıl diliyoruz…

Boğa burcu: Siz dokunmalı ve hissetmelisiniz. 5 duyunuzu kullanarak yaşamı algılarsınız. Sesiniz genellikle güzeldir. Konuşmaya başladığınız an sesiniz etrafınızdakileri hemen etkiler. Sesinizin güzelliğinden çok , bu ses ; yatıştırıcı ve uyumlu bir ses tonudur. Siz VENÜS insanısınız. Cana yakın, herkese nasıl davranacağını bilen , güzelliklere son derece düşkün , ne istediğinizi bilen, uyumlu ve çalışkansınız.

Güvenilir, serinkanlı, kararlı, dayanıklı, sakin, şefkatli, sabırlı, sahiplenici, rahatına düşkün , güzelliklere değer veren , maddeye ve toprağa düşkün, maddesel dünyanın verdiği güvende kendinizi  daha rahat  hisseden bir mizaçtasınız.

Uzun ve sabır gerektiren işler size göredir. Uzun süre düşünmeden, incelemeden bir işe kalkmazsınız. Sizi somut şeyler ilgilendirir. Fakat kendinizi güvende hissetme ihtiyacı  sizi maddeci yapabilir. Siz paranın nasıl kazanılacağını bilirsiniz. Para harcamaya pek hevesli değilsiniz ama rahatınız için  harcarsınız. Kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmek istiyorsanız; esnek olmayı ve tutuculuğunuzu bırakıp biraz rahatlamanızı öneririz.

Siz toprak elementi bir burcun sabit nitelikli özelliklerini üzerinizde taşıyorsunuz. Sağlamcı olmanız doğaldır. Denenmemişi asla denemezsiniz ama hayatta risk almak da gerekir. Biraz esnek olabilmek sizi rahatlatacaktır.

Sevgili Boğa’lar ve Yükselen burcu Boğa olanlar, Transit Güneş  Boğa burcunda 1.evinizde. 21 Nisan’dan 21 Mayıs tarihine kadar Güneş burcunuza girmiştir.  Pırıl pırıl parladığınız bir aya girdiniz. Şimdi değişim zamanınız, gelişecek, değişecek, imajınızı yenileyecek ve fark edileceksiniz.

İletişiminizi arttıracak ve yeni kararlar almanıza yardımcı olacak olan Merkür retro hareketini sürdürdüğü için bu dönemi yapmak istediklerinizi düşünüp, planlayarak geçirin…

3 Mayıs tarihinde düz harekete geçtiğinde hayatınızdaki tüm değişiklikleri yapmak için harekete geçme zamanınız gelmiş demektir. Enerjiniz bu ay çok yüksek olacak, içiniz yaşam sevinci ile dolacaktır. Ay ortalarına doğru ikili ilişkilerinizde eğer sorunlarınız var ise düzeltme şansı bulabileceksiniz. Ay sonlarında arkadaşlarınızla bolca vakit geçirecek, eğleneceksiniz.

                                                                                                                                                                                                                                ASTROİZMİR

Related posts

MARS & BAŞAK BURCUNDA ….

astroizmir

Bir yorum yaz

WhatsApp chat